Hjemmekampe
August 2024
|
|||||||
14.
onsdag
|
|
8:8 M+32 1 - Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
|
|
Humlebæk Stadion
|
|||
14.
onsdag
|
|
8:8 M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Nørrekær
|
|
Nørrekær
|
|||
14.
onsdag
|
|
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 • Pulje 1
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|||
18.
søndag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Vedbæk Stadion
|
|
Vedbæk Stadion
|
|||
20.
tirsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|||
20.
tirsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
21.
onsdag
|
|
8:8 M+45 2 - Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|||
22.
torsdag
|
|
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår • Pulje 2
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U15 Piger 2 (10) Efterår • Pulje 1
Hundested Stadion
|
|
Hundested Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|||
24.
lørdag
|
|
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
24.
lørdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår • Pulje 2
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår • Pulje 2
Elverroad
|
|
Elverroad
|
|||
24.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 3
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
24.
lørdag
|
|
U14 Drenge 1 (11) Efterår • Pulje 1
Akademisk Boldklub
|
|
Akademisk Boldklub
|
|||
25.
søndag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|||
25.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 5
Brøndbyvester Skole
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|||
25.
søndag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Farum Park
|
|
Farum Park
|
|||
25.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|||
25.
søndag
|
|
U16 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|||
28.
onsdag
|
|
8:8 M+32 1 - Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|||
28.
onsdag
|
|
8:8 M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Akademisk Boldklub
|
|
Akademisk Boldklub
|
|||
September 2024
|
|||||||
2.
mandag
|
|
8:8 M+45 2 - Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
3.
tirsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 2
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
3.
tirsdag
|
0.2 |
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Birkerød Stadion
K1B
|
0.3 |
Birkerød Stadion
K1B
|
|||
4.
onsdag
|
|
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
8-mands 2
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
8-mands 2
|
|||
4.
onsdag
|
1.5 |
U15 Piger 2 (10) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
4
|
0.5 |
Birkerød Stadion
4
|
|||
4.
onsdag
|
|
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår • Pulje 2
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|||
5.
torsdag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Albertslund Stadion
|
|
Albertslund Stadion
|
|||
5.
torsdag
|
|
U16 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|||
7.
lørdag
|
Omklædning 10 |
U14 Drenge 1 (11) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe Stadion
Bane 3
|
Omklædning 12 |
Gladsaxe Stadion
Bane 3
|
|||
7.
lørdag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|||
7.
lørdag
|
|
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
7.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
11-mands 3
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
11-mands 3
|
|||
7.
lørdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 3
Ejby Friluftscenter
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|||
7.
lørdag
|
|
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
7.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|||
7.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|||
7.
lørdag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Lynge Idrætsanlæg
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|||
8.
søndag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår • Pulje 2
Birkevang
|
|
Birkevang
|
|||
8.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
8.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 5
Tåstrup Idrætspark
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|||
11.
onsdag
|
|
8:8 M+32 1 - Efterår • Pulje 1
Gadevang Sportsplads
|
|
Gadevang Sportsplads
|
|||
12.
torsdag
|
|
8:8 M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Birkevang
|
|
Birkevang
|
|||
18.
onsdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Brede Idrætsplads
|
|
Brede Idrætsplads
|
|||
18.
onsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Kunst 2B
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Kunst 2B
|
|||
18.
onsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 2
Birkevang
|
|
Birkevang
|
|||
18.
onsdag
|
|
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår • Pulje 2
Kulturhuset
|
|
Kulturhuset
|
|||
18.
onsdag
|
|
8:8 M+45 2 - Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|||
19.
torsdag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Ålholmskolen
|
|
Ålholmskolen
|
|||
19.
torsdag
|
|
U15 Piger 2 (10) Efterår • Pulje 1
Slangerup Stadion
|
|
Slangerup Stadion
|
|||
20.
fredag
|
|
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|||
21.
lørdag
|
Omkl. 1 |
U16 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 2
Herlev IF Engen
Bane 1 - 11M
|
Omkl. 7 (Pige/Dame) |
Herlev IF Engen
Bane 1 - 11M
|
|||
21.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
21.
lørdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår • Pulje 2
Akademisk Boldklub
|
|
Akademisk Boldklub
|
|||
21.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
21.
lørdag
|
|
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
21.
lørdag
|
|
U14 Drenge 1 (11) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
21.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 3
Højagerskolen
|
|
Højagerskolen
|
|||
22.
søndag
|
|
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|||
22.
søndag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|||
22.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Højagerskolen
|
|
Højagerskolen
|
|||
22.
søndag
|
|
U16 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 1
St. Lyngby Stadion
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|||
22.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 5
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
24.
tirsdag
|
|
8:8 M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Valhøj Skole
|
|
Valhøj Skole
|
|||
25.
onsdag
|
|
8:8 M+32 1 - Efterår • Pulje 1
Nygård Skole
|
|
Nygård Skole
|
|||
30.
mandag
|
|
8:8 M+45 2 - Efterår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
Oktober 2024
|
|||||||
2.
onsdag
|
Omklædning 10 |
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
Bane 7
|
Omklædning 12 |
Gladsaxe Stadion
Bane 7
|
|||
2.
onsdag
|
|
U16 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 2
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
2.
onsdag
|
|
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår • Pulje 2
Rundforbi Stadion
|
|
Rundforbi Stadion
|
|||
5.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Annisse Stadion
|
|
Annisse Stadion
|
|||
5.
lørdag
|
|
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
5.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Ejby Friluftscenter
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|||
5.
lørdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår • Pulje 3
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
5.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 3
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|||
5.
lørdag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 5
Gungehusskolen
|
|
Gungehusskolen
|
|||
6.
søndag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
6.
søndag
|
|
U15 Piger 2 (10) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
6.
søndag
|
|
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår • Pulje 2
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|
|||
6.
søndag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|||
6.
søndag
|
|
U14 Drenge 1 (11) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
6.
søndag
|
|
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår • Pulje 2
Kulturhuset
|
|
Kulturhuset
|
|||
6.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|||
6.
søndag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
|
|
Rundforbi Stadion
|
|||
6.
søndag
|
|
U16 Drenge 2 (09) Efterår • Pulje 1
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
7.
mandag
|
|
8:8 M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|||
10.
torsdag
|
|
8:8 M+32 1 - Efterår • Pulje 1
Sandet Stadion
|
|
Sandet Stadion
|
|||
19.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 3
Gundsølillehallen
|
|
Gundsølillehallen
|
|||
19.
lørdag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 5
Elverroad
|
|
Elverroad
|
|||
20.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (11) Efterår • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|||
20.
søndag
|
|
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Måløv Idrætspark
|
|
Måløv Idrætspark
|
|||
26.
lørdag
|
|
U14 Piger 2 (11) Efterår • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|||
26.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 2
Islev Skole kunst
|
|
Islev Skole kunst
|
|||
27.
søndag
|
|
U15 Piger 2 (10) Efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|