Menu
Hjemmekampe
Januar 2023
30.
mandag
20.00
BK 96, Solrød
-
Herrer
M+40
Træningskamp 40+ 8-mands • Pulje 1
Solrød Idrætscenter kunstgræs
IF Bytoften
Solrød Idrætscenter kunstgræs
30.
mandag
23.59
FC Culpa
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Valby Idrætspark
IF Bytoften
Valby Idrætspark
31.
tirsdag
20.15
GVI/Jægersborg
-
Herrer
M+40
M+40 VinterBOLD • Pulje 1
GVI. Nymosen
IF Bytoften
GVI. Nymosen
Februar 2023
4.
lørdag
11.15
Albertslund IF
-
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Albertslund Stadion Kunstgræs
Kunst 2 8M A
IF Bytoften
Albertslund Stadion Kunstgræs
Kunst 2 8M A
5.
søndag
09.00
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
5.
søndag
09.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Bytoften (1)
Gladsaxe skole
5.
søndag
09.30
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Gladsaxe Stadion
IF Bytoften
Gladsaxe Stadion
5.
søndag
10.00
Brede IF
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 10
Lundtofte Idrætsplads
IF Bytoften (1)
Lundtofte Idrætsplads
5.
søndag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Gladsaxe Stadion
IF Bytoften
Gladsaxe Stadion
5.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
IF Bytoften
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
5.
søndag
11.00
FC Rudersdal
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
5.
søndag
11.30
B93
-
Kvinder
U14
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
B 93 Svanemølleanlæg.
IF Bytoften
B 93 Svanemølleanlæg.
5.
søndag
13.00
Nørrebro United (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Skovshoved I P
Kunst
IF Bytoften (2)
Skovshoved I P
Kunst
5.
søndag
16.00
B. 1973, Herlev
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 11
Elverroad Kunstgræs
IF Bytoften (2)
Elverroad Kunstgræs
11.
lørdag
13.00
Lynge-Uggeløse IF
Omkl. 1
-
Herrer
Senior
Herresenior S2-S3 VinterBOLD • P4
Lyngehallen Kunstgræs
Kunstgræs 6
IF Bytoften
Omkl. 5, kælder
Lyngehallen Kunstgræs
Kunstgræs 6
25.
lørdag
10.00
Sundby Bk.
Omkl. 9 - Raffinaderivej 3
-
Kvinder
U14
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 19 A
IF Bytoften
omkl. 3 - Raffinaderivej 3
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Kunst 19 A
25.
lørdag
15.00
Ejby IF 1968
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 11
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
IF Bytoften (2)
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
11.15
Brønshøj BK (2)
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 10
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 2 (Ny)
IF Bytoften (1)
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 2 (Ny)
26.
søndag
12.00
Skovshoved IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Skovshoved I P
Kunst
IF Bytoften
Skovshoved I P
Kunst
28.
tirsdag
19.45
Hellas
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Kulbaneparken
IF Bytoften
Kulbaneparken
Marts 2023
4.
lørdag
09.30
Rosenhøj BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Avedøre Stadion Kunstgræs
4.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
IF Bytoften
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
4.
lørdag
13.15
Frederikssund IK
-
Herrer
Senior
Herresenior S2-S3 VinterBOLD • P4
Frederikssund Stadion
IF Bytoften
Frederikssund Stadion
5.
søndag
09.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
5.
søndag
09.30
FC Holte
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Hillerød Stadion
IF Bytoften
Hillerød Stadion
5.
søndag
09.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
IF Bytoften (1)
Humlebæk Stadion
5.
søndag
10.00
FA 2000
-
Kvinder
U14
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Jens Jessens Vej
Kunst 8A
IF Bytoften
Jens Jessens Vej
Kunst 8A
5.
søndag
10.00
Hillerød Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Hillerød Stadion
IF Bytoften
Hillerød Stadion
5.
søndag
10.00
Humlebæk BK
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
HIK
IF Bytoften
HIK
5.
søndag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
IF Bytoften (1)
Humlebæk Stadion
5.
søndag
10.30
Nørrebro United (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Nørrebroparken
IF Bytoften (2)
Nørrebroparken
5.
søndag
10.30
FC Rudersdal
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
5.
søndag
11.00
Skjold (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Nørrebroparken
IF Bytoften (2)
Nørrebroparken
5.
søndag
11.30
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
HIK
IF Bytoften
HIK
5.
søndag
11.30
B93 (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
IF Bytoften
B 93 Svanemølleanlæg.
5.
søndag
11.45
Tårnby FF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 1+2
IF Bytoften
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 1+2
6.
mandag
20.15
Albertslund IF
-
Herrer
M+40
M+40 VinterBOLD • Pulje 1
Albertslund Stadion
IF Bytoften
Albertslund Stadion
11.
lørdag
12.30
Gundsølille SGIF
-
Kvinder
U10
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Taastrup Idrætshaller
IF Bytoften
Taastrup Idrætshaller
11.
lørdag
12.50
Hornbæk IF
-
Kvinder
U10
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Taastrup Idrætshaller
IF Bytoften
Taastrup Idrætshaller
11.
lørdag
13.00
AB Tårnby
Skurvogn Øst 7
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD • Pulje 5
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst - lille kunst
IF Bytoften
Ikke mulighed for omklædning
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst - lille kunst
11.
lørdag
14.30
Kr. Værløse IF (2)
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 10
Stavnsholt
IF Bytoften (1)
Stavnsholt
12.
søndag
15.30
Brede IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Lundtofte Idrætsplads
IF Bytoften
Lundtofte Idrætsplads
13.
mandag
18.30
HIK
-
Kvinder
U14
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Gentofte Sportspark Vest
IF Bytoften
Gentofte Sportspark Vest
13.
mandag
23.59
Espergærde IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1-2 (09) VinterBOLD • Pulje 2
Mørdrup Idrætsanlæg
IF Bytoften
Mørdrup Idrætsanlæg
16.
torsdag
19.00
B 1908
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Sundby Idrætspark
IF Bytoften
Sundby Idrætspark
18.
lørdag
11.30
Ølstykke FC
-
Herrer
Senior
Herresenior S2-S3 VinterBOLD • P4
Ølstykke Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Ølstykke Stadion Kunstgræs
18.
lørdag
14.40
Gladsaxe-Hero BK
-
Herrer
U10
U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Lyngehallen
IF Bytoften
Lyngehallen
18.
lørdag
15.00
Torslunde-Ishøj IF (2)
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 11
Ishøj Idrætsplads
IF Bytoften (2)
Ishøj Idrætsplads
18.
lørdag
15.30
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U10
U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Lyngehallen
IF Bytoften
Lyngehallen
19.
søndag
09.30
AB
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Akademisk Boldklub
IF Bytoften
Akademisk Boldklub
19.
søndag
12.00
FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Jens Jessens Vej
IF Bytoften
Jens Jessens Vej
19.
søndag
12.30
Frederikssund IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Frederikssund Stadion
IF Bytoften
Frederikssund Stadion
19.
søndag
14.20
BSF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 5
Brødeskov Hallen
IF Bytoften
Brødeskov Hallen
19.
søndag
15.10
BFC Lundegården (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 5
Brødeskov Hallen
IF Bytoften
Brødeskov Hallen
25.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
IF Bytoften
Elverroad Kunstgræs
25.
lørdag
10.00
B 1908
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD • Pulje 5
Sundby Idrætspark
IF Bytoften
Sundby Idrætspark
25.
lørdag
11.30
Ølstykke FC
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Ølstykke Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Ølstykke Stadion Kunstgræs
25.
lørdag
15.00
FC Rudersdal (1)
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 10
Rundforbi Stadion Kunst
IF Bytoften (1)
Rundforbi Stadion Kunst
26.
søndag
09.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 6
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
26.
søndag
09.00
B. 82, Virum
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3
Herlev IF Oasen
IF Bytoften
Herlev IF Oasen
26.
søndag
09.00
Orient GI
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
26.
søndag
09.00
Veksø IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 2
Gladsaxe skole
IF Bytoften (1)
Gladsaxe skole
26.
søndag
09.30
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3
Gladsaxe skole
IF Bytoften (2)
Gladsaxe skole
26.
søndag
10.00
Hareskov IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
26.
søndag
10.00
GVI
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3
Gladsaxe skole
IF Bytoften (2)
Gladsaxe skole
26.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
IF Bytoften
Virumgård kunstgræsbane
26.
søndag
14.00
HIK
-
Herrer
Senior
Herresenior S2-S3 VinterBOLD • P4
HIK
IF Bytoften
HIK
26.
søndag
14.30
B. 1973, Herlev
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
IF Bytoften
Elverroad Kunstgræs
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.