Menu
Hjemmekampe
November 2021
28.
søndag
10.25
IF Bytoften
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
K2
Østerbro IF 1
Birkerød Stadion
K2
28.
søndag
10.25
IF Bytoften 2
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Stefan 2
Gladsaxe skole
28.
søndag
10.25
IF Bytoften
Spillet
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Hekla Park
Kunst 5B
Bk. Hekla
Hekla Park
Kunst 5B
28.
søndag
10.50
IF Bytoften
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
K2
B93 1
Birkerød Stadion
K2
28.
søndag
10.50
IF Bytoften 2
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Gladsaxe skole
FB 1
Gladsaxe skole
28.
søndag
14.00
IF Bytoften
Spillet
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
GVI
Gladsaxe skole
Bane 2
December 2021
1.
onsdag
18.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1-2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Herstedøster IC
Gladsaxe skole
1.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Frederikssund IK
Gladsaxe skole
3.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Hareskov IF
Gladsaxe skole
Bane 3
4.
lørdag
10.00
IF Bytoften
Gymnastiksal
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Nykøbing IF
Svømmehal
Gladsaxe skole
Bane 2
4.
lørdag
12.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hedehushallen
T.G. 80 IF
Hedehushallen
4.
lørdag
13.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hedehushallen
Bagsværd BK
Hedehushallen
5.
søndag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
B. 82, Virum
Gladsaxe skole
Bane 2
5.
søndag
13.00
IF Bytoften 3
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 3
BK Fix 3
Gladsaxe skole
Bane 3
5.
søndag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Jægersborg BK
Gladsaxe skole
Bane 1
8.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
LSF
Gladsaxe skole
11.
lørdag
11.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Lundtofte Boldklub
Møllegårdhallen
11.
lørdag
12.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
VG Fodbold
Møllegårdhallen
12.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921 1
Lyngby Stadion
12.
søndag
10.00
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Herlev IF Oasen
Vanløse IF 5
Herlev IF Oasen
12.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Lyngby Stadion
FC Rudersdal 1
Lyngby Stadion
12.
søndag
10.25
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Herlev IF Oasen
Vanløse IF 6
Herlev IF Oasen
12.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Østerbro IF
Gladsaxe skole
12.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Lyngby Stadion
HIK 1
Lyngby Stadion
12.
søndag
10.50
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Herlev IF Oasen
Herlev IF 3
Herlev IF Oasen
12.
søndag
10.50
IF Bytoften 3
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 2
B1903
Bane 1A-1
IF Bytoften 4
B1903
Bane 1A-1
18.
lørdag
11.30
IF Bytoften 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
IF Bytoften 3
Gladsaxe skole
18.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 7
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
18.
lørdag
13.40
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Fløng Hallen
Glostrup
Fløng Hallen
18.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Ramløse IF (2)
Blovstrød idrætsanlæg
18.
lørdag
14.10
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Fløng Hallen
Hvalsø IF
Fløng Hallen
18.
lørdag
14.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
HIK 2
Gladsaxe skole
18.
lørdag
14.50
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Frederiksværk Fodbold Klub
Blovstrød idrætsanlæg
18.
lørdag
16.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Fløng Hallen
RB 1906
Fløng Hallen
18.
lørdag
17.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Fløng Hallen
Rosenhøj BK
Fløng Hallen
19.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Holbæk B&I 1
Gladsaxe skole
Januar 2022
8.
lørdag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Lyngehallen
Glostrup
Lyngehallen
8.
lørdag
15.30
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 6
Lyngehallen
Rebæk IF
Lyngehallen
8.
lørdag
15.40
IF Bytoften (1)
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
Virum-Sorgenfri BK
Taastrup Idrætshaller
8.
lørdag
16.20
IF Bytoften (1)
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
Taastrup FC
Taastrup Idrætshaller
11.
tirsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Slagslunde-Ganløse IF
Gladsaxe skole
12.
onsdag
18.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1-2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
FC Bella
Gladsaxe skole
15.
lørdag
09.20
IF Bytoften (2)
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Karise Hallen
Roskilde Boldklub
Karise Hallen
15.
lørdag
10.00
IF Bytoften 3
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
BFC Lundegården 2
Gladsaxe skole
15.
lørdag
10.00
IF Bytoften (2)
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Karise Hallen
T.G. 80 IF
Karise Hallen
15.
lørdag
11.20
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Lyngehallen
Birkerød IF "Skjold"
Lyngehallen
15.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Lyngehallen
BK Friheden
Lyngehallen
15.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 7
Gladsaxe skole
Taastrup FC
Gladsaxe skole
15.
lørdag
16.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Ramsøhallen
Vindinge IF (2)
Ramsøhallen
15.
lørdag
16.50
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Ramsøhallen
Vindinge IF (1)
Ramsøhallen
16.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Brede IF
Gladsaxe skole
24.
mandag
23.59
IF Bytoften 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Østerbro IF 4
Gladsaxe skole
26.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Stenløse BK
Gladsaxe skole
29.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 2
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
29.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Herlev IF
Gladsaxe skole
29.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bagsværd BK 2
Gladsaxe skole
29.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Gladsaxe skole
Svogerslev BK
Gladsaxe skole
30.
søndag
10.00
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Gladsaxe skole
FB 1
Gladsaxe skole
30.
søndag
10.25
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe skole
30.
søndag
10.50
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Gladsaxe skole
BK Fix 3
Gladsaxe skole
30.
søndag
11.15
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
GVI. Nymosen
B93 1
GVI. Nymosen
30.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
GVI. Nymosen
Islev BK
GVI. Nymosen
30.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kastrup IA ved Diget
Kastrup
Kastrup IA ved Diget
30.
søndag
12.05
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
GVI. Nymosen
GVI 1
GVI. Nymosen
30.
søndag
12.05
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kastrup IA ved Diget
Skjold
Kastrup IA ved Diget
Februar 2022
2.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Farum BK
Gladsaxe skole
5.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
5.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hillerød Fodbold
Gladsaxe skole
5.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Holte Star Club
Gladsaxe skole
5.
lørdag
15.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Ringsted-hallerne
IF Svend Gønge
Ringsted-hallerne
5.
lørdag
15.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Ringsted-hallerne
Tune IF
Ringsted-hallerne
5.
lørdag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 1
Gladsaxe skole
VTF (Vejby/Tisvilde)
Gladsaxe skole
6.
søndag
09.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 pi.(11) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK
Ålholmskolen
6.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
FC Rudersdal 1
Vanløse Idrætspark
6.
søndag
10.00
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Nørrebroparken
Vanløse IF 6
Nørrebroparken
6.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 pi.(11) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Ålholmskolen
BSF
Ålholmskolen
6.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
GVI 1
Vanløse Idrætspark
6.
søndag
10.25
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Nørrebroparken
BK Fix 3
Nørrebroparken
6.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Vestia
Gladsaxe skole
6.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Vanløse IF 1
Vanløse Idrætspark
6.
søndag
10.50
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Nørrebroparken
Nørrebro United 2
Nørrebroparken
7.
mandag
19.00
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Frem Hellebæk
Gladsaxe skole
12.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 7
Gladsaxe skole
Greve Fodbold (1)
Gladsaxe skole
13.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brede IF
Gladsaxe skole
26.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
FC Rudersdal (1)
Gladsaxe skole
26.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Farum BK
Gladsaxe skole
Marts 2022
1.
tirsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Vanløse
Gladsaxe skole
6.
søndag
09.00
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Birkevang
Vanløse IF 5
Birkevang
6.
søndag
09.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 pi.(11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Fløng Hallen
Brøndby Strand IK
Fløng Hallen
6.
søndag
09.25
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Birkevang
FB 1
Birkevang
6.
søndag
09.50
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Birkevang
Hareskov IF
Birkevang
6.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lyngby Boldklub 1921 1
Gladsaxe skole
6.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Espergærde IF
Gladsaxe skole
6.
søndag
10.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 pi.(11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Fløng Hallen
Herfølge BK (1)
Fløng Hallen
6.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Gladsaxe skole
B93 1
Gladsaxe skole
6.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hørsholm-Usserød IK 1
Gladsaxe skole
6.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1-2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Vestia
Gladsaxe skole
6.
søndag
12.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lynge-Uggeløse IF
Gladsaxe skole
6.
søndag
12.30
IF Bytoften 3
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
BK Avarta 2
Gladsaxe skole
6.
søndag
14.15
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 • Pulje 3
Gladsaxe skole
BK Fix 1
Gladsaxe skole
6.
søndag
14.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Gladsaxe skole
VB 1968
Gladsaxe skole
6.
søndag
15.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Ålholmskolen
Brøndby Strand IK
Ålholmskolen
6.
søndag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
FC Holte
Gladsaxe skole
7.
mandag
23.59
IF Bytoften 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Ishøj IF 2
Gladsaxe skole
9.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
B 1903
Gladsaxe skole
11.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
13.
søndag
11.00
IF Bytoften 3
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Orient GI 2
Gladsaxe skole
13.
søndag
12.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Kr. Værløse IF
Gladsaxe skole
13.
søndag
13.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 5
Hedehushallen
Greve Fodbold
Hedehushallen
13.
søndag
14.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Gladsaxe skole
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe skole
13.
søndag
14.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
LSF (1)
Gladsaxe skole
13.
søndag
14.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Taastrup Idrætshaller
Ejby IF 1968
Taastrup Idrætshaller
13.
søndag
14.40
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 5
Hedehushallen
Stenløse BK
Hedehushallen
13.
søndag
15.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U9
U9 pi(13) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Taastrup Idrætshaller
Taastrup FC
Taastrup Idrætshaller
13.
søndag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
13.
søndag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Taastrup Idrætshaller
Birkerød IF "Skjold"
Taastrup Idrætshaller
13.
søndag
16.40
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Taastrup Idrætshaller
Kirke Hyllinge IF
Taastrup Idrætshaller
15.
tirsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Høsterkøb HF 2000
Gladsaxe skole
19.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 • Pulje 3
Gladsaxe skole
BK Vestia 1
Gladsaxe skole
19.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 2
Gladsaxe skole
KB
Gladsaxe skole
19.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Måløv BK
Gladsaxe skole
19.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 7
Gladsaxe skole
Vallensbæk IF
Gladsaxe skole
20.
søndag
14.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Tune Hallen
Vindinge IF (1)
Tune Hallen
20.
søndag
15.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Tune Hallen
Vindinge IF (2)
Tune Hallen
26.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1-2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Snekkersten IF
Gladsaxe skole
26.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Bella 1
Gladsaxe skole
26.
lørdag
12.00
IF Bytoften 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4
Gladsaxe skole
BK Avarta 2
Gladsaxe skole
26.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
B 93 (1)
Gladsaxe skole
26.
lørdag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Ålholm IF (3)
Gladsaxe skole
27.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Fælledparken
FC Rudersdal
Kunst, Fælledparken
27.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
K1
HIK 1
Birkerød Stadion
K1
27.
søndag
10.25
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Allerød Idrætspark
Herlev IF 3
Allerød Idrætspark
27.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Fælledparken
Vestia
Kunst, Fælledparken
27.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
K1
FC Rudersdal 1
Birkerød Stadion
K1
27.
søndag
10.50
IF Bytoften 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 6
Allerød Idrætspark
Vanløse IF 6
Allerød Idrætspark
27.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Fælledparken
Østerbro IF
Kunst, Fælledparken
27.
søndag
11.55
IF Bytoften 3
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
IF Bytoften 4
Hørsholm Idrætspark
April 2022
2.
lørdag
14.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Frem Hellebæk
Gladsaxe skole
2.
lørdag
15.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK (2)
Gladsaxe skole
16.
lørdag
15.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Værløse BK (1)
Gladsaxe skole
30.
lørdag
14.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
FIF, Hillerød (2)
Gladsaxe skole
30.
lørdag
15.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Mladost IF
Gladsaxe skole
Maj 2022
14.
lørdag
14.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Ålholm IF (2)
Gladsaxe skole
14.
lørdag
15.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
FC Ballerup
Gladsaxe skole
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.