Menu
Hjemmekampe
Maj 2022
24.
tirsdag
18.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Kr. Helsinge IF
Gladsaxe skole
24.
tirsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Grantoften IF
Gladsaxe skole
25.
onsdag
18.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
26.
torsdag
17.15
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår • lukket pulje
Gladsaxe skole
BSF
Gladsaxe skole
27.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
VB 1968
Gladsaxe skole
29.
søndag
10.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
29.
søndag
11.45
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Måløv BK
Gladsaxe skole
29.
søndag
13.15
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Rosenhøj BK
Gladsaxe skole
29.
søndag
13.15
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Måløv BK
Gladsaxe skole
29.
søndag
14.45
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Albertslund IF
Gladsaxe skole
29.
søndag
16.15
IF Bytoften (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe skole
29.
søndag
16.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Køge BK
Gladsaxe skole
30.
mandag
18.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
18.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Espergærde IF
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Avedøre IF (2)
Gladsaxe skole
Juni 2022
1.
onsdag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Tuse IF
Gladsaxe skole
3.
fredag
18.00
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 1 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Solrød FC
Gladsaxe skole
3.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
FC Jonstrup (2)
Gladsaxe skole
4.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Greve Fodbold
Gladsaxe skole
4.
lørdag
10.45
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
LSF (1)
Gladsaxe skole
4.
lørdag
12.15
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK (3)
Gladsaxe skole
4.
lørdag
14.15
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lynge-Uggeløse IF
Gladsaxe skole
4.
lørdag
15.30
IF Bytoften (2)
UHT
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
IF Hjorten (2)
Gladsaxe skole
4.
lørdag
16.15
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Værløse BK (1)
Gladsaxe skole
5.
søndag
11.15
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Holte
Gladsaxe skole
5.
søndag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Frem Hellebæk/Hornbæk IF
Gladsaxe skole
5.
søndag
13.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Ølstykke FC
Gladsaxe skole
5.
søndag
14.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Farum BK
Gladsaxe skole
5.
søndag
14.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Bella
Gladsaxe skole
7.
tirsdag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår • lukket pulje
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
7.
tirsdag
18.45
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
7.
tirsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 1 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Grønne Stjerne
Gladsaxe skole
8.
onsdag
18.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hillerød Fodbold
Gladsaxe skole
8.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Farum BK
Gladsaxe skole
15.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Helsinge Fodbold
Gladsaxe skole
19.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår • lukket pulje
Gladsaxe skole
Greve Fodbold
Gladsaxe skole
19.
søndag
11.30
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Allerød Fodbold Klub (3)
Gladsaxe skole
19.
søndag
13.00
IF Bytoften (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Gilleleje FK
Gladsaxe skole
August 2022
17.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Annisse IF
Gladsaxe skole
September 2022
21.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Allerød Fodbold Klub
Gladsaxe skole
Oktober 2022
5.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hillerød Fodbold
Gladsaxe skole
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.