Menu
Hjemmekampe
December 2023
9.
lørdag
13.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige (12) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Fløng Hallen
Orient GI
Fløng Hallen
9.
lørdag
14.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige (12) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Fløng Hallen
10.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 3
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Gladsaxe skole
Bane 3
10.
søndag
12.50
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 3
Nørrebro United (2)
Gladsaxe skole
Bane 3
10.
søndag
14.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe skole
16.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Albertslund IF
Gladsaxe skole
Bane 2
16.
lørdag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Lyngby Boldklub 1921 (16)
Gladsaxe skole
Bane 1
17.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 2
KFUM
Gladsaxe skole
Bane 2
17.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 3
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
Bane 3
Januar 2024
10.
onsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Gurre IK
Gladsaxe skole
Bane 3
13.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
Bane 2
13.
lørdag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 2
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe skole
Bane 2
13.
lørdag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 3
Hørsholm-Usserød IK
Gladsaxe skole
Bane 3
13.
lørdag
13.15
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Gladsaxe skole
Bane 1
Orient GI
Gladsaxe skole
Bane 1
13.
lørdag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Måløv BK
Gladsaxe skole
Bane 1
14.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 drenge (11) håndboldmål A-mellem • Pulje 2
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
14.
søndag
11.30
IF Bytoften (3)
-
Kvinder
U13
Træningskamp U13 Pige • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Bagsværd BK (6)
Gladsaxe skole
Bane 1
14.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 drenge (11) håndboldmål A-mellem • Pulje 2
Strøby-hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Strøby-hallen
17.
onsdag
19.15
IF Bytoften (2)
-
Herrer
M+40
Træningskamp 40+ 8-mands • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Træningskamp +45
Gladsaxe skole
Bane 3
20.
lørdag
10.00
IF Bytoften (5)
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
IF Bytoften (6)
Gladsaxe skole
Bane 2
20.
lørdag
11.30
IF Bytoften (8)
-
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
STÆVNE (1)
Gladsaxe skole
Bane 1
20.
lørdag
13.00
IF Bytoften (9)
-
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
STÆVNE (2)
Gladsaxe skole
Bane 1
20.
lørdag
14.30
IF Bytoften (10)
-
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
STÆVNE (3)
Gladsaxe skole
Bane 1
21.
søndag
11.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Greve Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
21.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
Bane 1
21.
søndag
12.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
23.
tirsdag
19.20
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Ølstykke FC
Gladsaxe skole
Bane 2
26.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Fredensborg BI
Gladsaxe skole
Bane 1
26.
fredag
19.00
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
Bane 3
27.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Husum Bk
Gladsaxe skole
Bane 3
27.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 2
Valby
Gladsaxe skole
Bane 2
27.
lørdag
11.45
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Frederiksværk Fodbold Klub
Gladsaxe skole
Bane 2
27.
lørdag
13.15
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 3
Kastrup
Gladsaxe skole
Bane 3
27.
lørdag
13.15
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 2
B. 82, Virum
Gladsaxe skole
Bane 2
27.
lørdag
13.55
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Sundby Idrætspark
B 1903
Sundby Idrætspark
27.
lørdag
14.20
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Sundby Idrætspark
B 1908 (4)
Sundby Idrætspark
30.
tirsdag
20.25
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Nivå-Kokkedal FK
Gladsaxe skole
Bane 3
Februar 2024
2.
fredag
19.15
IF Bytoften (3)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Måløv BK
Gladsaxe skole
Bane 1
3.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
FB
Gladsaxe skole
Bane 1
3.
lørdag
14.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 1
Farum BK (1)
Gladsaxe skole
Bane 1
3.
lørdag
16.00
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 1
Hørsholm-Usserød IK
Gladsaxe skole
Bane 1
4.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
B 1903
Rødovre Stadion Kunst
4.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
Gladsaxe-Hero BK
Rødovre Stadion Kunst
4.
søndag
11.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige (12) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Ålholmskolen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ålholmskolen
4.
søndag
12.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige (12) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Ålholmskolen
FC Damsø
Ålholmskolen
9.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
AB
Gladsaxe skole
Bane 3
9.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Herlev IF
Gladsaxe skole
Bane 2
9.
fredag
18.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Orient GI
Gladsaxe skole
Bane 3
9.
fredag
19.00
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
B. 77, Rødovre
Gladsaxe skole
Bane 2
10.
lørdag
10.00
IF Bytoften (7)
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
IF Bytoften (8)
Gladsaxe skole
Bane 2
23.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 2
Nørrebro United 3
Gladsaxe skole
Bane 2
23.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 3
Østerbro IF
Gladsaxe skole
Bane 3
23.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
Bane 2
24.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 3
KB
Gladsaxe skole
Bane 3
24.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Brøndbyernes IF (1)
Gladsaxe skole
Bane 2
24.
lørdag
11.45
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 1
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
Bane 1
24.
lørdag
13.45
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 1
IF Skjold Birkerød (1)
Gladsaxe skole
Bane 1
24.
lørdag
14.45
IF Bytoften (3)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
LSF
Gladsaxe skole
Bane 1
25.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge Mester • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Bagsværd BK (2)
Gladsaxe skole
Bane 3
25.
søndag
11.30
IF Bytoften (9)
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
IF Bytoften (10)
Gladsaxe skole
Bane 2
28.
onsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Brødeskov IF (U19)
Gladsaxe skole
Bane 2
28.
onsdag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Valby
Gladsaxe skole
Bane 3
Marts 2024
2.
lørdag
11.30
IF Bytoften (11)
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
IF Bytoften (12)
Gladsaxe skole
Bane 3
2.
lørdag
11.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Køge BK
Gladsaxe skole
Bane 2
2.
lørdag
16.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige (12) beg. Inde/håndboldmål4runde medalje • Pulje 1
Hedehushallen
FC Damsø
Hedehushallen
2.
lørdag
17.10
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 pige (12) beg. Inde/håndboldmål4runde medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Høje Gladsaxe IF
Hedehushallen
3.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 • Pulje 1
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
LSF
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
3.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
Bane 3
3.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
Nørrebro United (3)
Rødovre Stadion Kunst
3.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 • Pulje 1
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
3.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Rødovre Stadion Kunst
Fremad Amager
Rødovre Stadion Kunst
3.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Hornbæk IF
Gladsaxe skole
Bane 1
3.
søndag
13.15
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Farum BK
Gladsaxe skole
Bane 1
3.
søndag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Gladsaxe skole
Bane 1
Farum BK
Gladsaxe skole
Bane 1
5.
tirsdag
20.25
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Hareskov IF
Gladsaxe skole
Bane 2
6.
onsdag
19.15
IF Bytoften (3)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Skovshoved IF
Gladsaxe skole
Bane 1
8.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Glostrup
Gladsaxe skole
Bane 1
8.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
LSF
Gladsaxe skole
Bane 1
10.
søndag
13.45
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 1
Kr. Værløse IF
Gladsaxe skole
Bane 1
10.
søndag
15.45
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 1
KBK Hillerød (2)
Gladsaxe skole
Bane 1
15.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
VTF (Vejby/Tisvilde)
Gladsaxe skole
Bane 2
15.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Borghaven IF
Gladsaxe skole
Bane 3
16.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
Bane 3
16.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Sundby Bk.
Gladsaxe skole
Bane 2
16.
lørdag
11.45
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Nivå-Kokkedal FK
Gladsaxe skole
Bane 1
16.
lørdag
13.30
IF Bytoften (13)
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
IF Bytoften (14)
Gladsaxe skole
Bane 2
18.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 3
Frem Hellebæk
Gladsaxe skole
Bane 3
20.
onsdag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 2 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
GVI
Gladsaxe skole
Bane 1
22.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 2
HIK
Gladsaxe skole
Bane 2
22.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 • Pulje 6
Gladsaxe skole
Bane 3
Vanløse
Gladsaxe skole
Bane 3
22.
fredag
19.15
IF Bytoften (3)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 1
Skjold (2)
Gladsaxe skole
Bane 1
23.
lørdag
09.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Fix
Gladsaxe skole
Bane 3
23.
lørdag
09.30
IF Bytoften
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 2
Hillerød Fodbold
Gladsaxe skole
Bane 2
23.
lørdag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 2
Hareskov IF/Værløse BK
Gladsaxe skole
Bane 2
23.
lørdag
12.35
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Gladsaxe skole
Bane 1
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
Bane 1
23.
lørdag
14.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bane 1
FC Hornsherred
Gladsaxe skole
Bane 1
23.
lørdag
16.00
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 1
Brede IF
Gladsaxe skole
Bane 1
24.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Mangler arrangør
Gladsaxe-Hero BK
Mangler arrangør
24.
søndag
10.25
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Mangler arrangør
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Mangler arrangør
24.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Mangler arrangør
B.93 3
Mangler arrangør
April 2024
5.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
AB
Gladsaxe skole
19.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Espergærde IF (1)
Gladsaxe skole
Maj 2024
3.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød (1)
Gladsaxe skole
17.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Ålholm IF (1)
Gladsaxe skole
31.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe skole
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.
Luk