Menu
Alle klubbens kampe
Maj 2024
19.
søndag
11.30
IF Bytoften
HHT
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Albertslund IF
Gladsaxe skole
19.
søndag
12.30
CFK
-
Herrer
Senior
Serie 4A - Forår • Pulje 2
Charlotteskolen
IF Bytoften
Charlotteskolen
20.
mandag
12.00
KFUM BK, Roskilde
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Lillevang Idrætscenter
IF Bytoften
Lillevang Idrætscenter
21.
tirsdag
18.30
Albertslund IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Albertslund Stadion
IF Bytoften
Albertslund Stadion
21.
tirsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Fredensborg BI
Gladsaxe skole
22.
onsdag
17.30
Avedøre IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Avedøre Stadion
IF Bytoften (2)
Avedøre Stadion
22.
onsdag
18.15
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Brøndby Stadion
IF Bytoften
Brøndby Stadion
22.
onsdag
18.30
Albertslund IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Albertslund Stadion
IF Bytoften
Albertslund Stadion
22.
onsdag
18.30
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
AB (1)
Gladsaxe skole
22.
onsdag
18.55
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8:8 M+45 2 - Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
22.
onsdag
18.55
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Ølsted IF
Gladsaxe skole
22.
onsdag
19.00
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe skole
22.
onsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
8:8 M+32 1 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Taastrup Idrætsforening
Gladsaxe skole
23.
torsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 4A - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Taarbæk IF
Gladsaxe skole
24.
fredag
17.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
24.
fredag
19.15
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Gladsaxe skole
BSF (2)
Gladsaxe skole
25.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Måløv BK
Gladsaxe skole
25.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Orient GI
Gladsaxe skole
25.
lørdag
10.00
Hornbæk IF
-
Herrer
M+45
8:8 M+45 2 - Forår • Pulje 1
Pedella Park
IF Bytoften
Pedella Park
25.
lørdag
10.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
25.
lørdag
11.30
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 2
Brøndby Stadion
IF Bytoften
Brøndby Stadion
25.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Ejby IF 1968
Gladsaxe skole
25.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Måløv BK
Gladsaxe skole
25.
lørdag
13.30
FC Rudersdal
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Rundforbi Stadion Kunst
IF Bytoften
Rundforbi Stadion Kunst
25.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
26.
søndag
10.00
BSF
Omklædning 15
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Bane 1A - 8-mandsbane
IF Bytoften
Omklædning 16
Ballerup Idrætspark
Bane 1A - 8-mandsbane
26.
søndag
11.30
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Værløse BK
Gladsaxe skole
26.
søndag
11.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
BK Friheden
Gladsaxe skole
26.
søndag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe skole
26.
søndag
14.00
Bagsværd BK
Omklædning 4 (kvinder)
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 1
Bagsværd Stadion
Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
IF Bytoften
Omklædning 3 (kvinder)
Bagsværd Stadion
Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
27.
mandag
18.00
FC Lejre
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Lejrehallen
IF Bytoften
Lejrehallen
27.
mandag
18.30
IF Bytoften (13)
-
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hekla (2)
Gladsaxe skole
27.
mandag
18.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
IF Bytoften
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
27.
mandag
19.00
BK Friheden
-
Herrer
M+32
8:8 M+32 1 - Forår • Pulje 2
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften
Strandmarkens Fritidscenter
27.
mandag
19.00
Værløse BK
Omk 8
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 3
Værløse Stadion
Bane 4 (B)
IF Bytoften
Omk 10
Værløse Stadion
Bane 4 (B)
27.
mandag
19.30
Bagsværd BK (1)
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Bagsværd Stadion Kunstgræs
27.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 4A - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Herstedøster IC
Gladsaxe skole
28.
tirsdag
18.00
Ramløse IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Ramløsehallen
IF Bytoften
Ramløsehallen
28.
tirsdag
18.30
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Greve Fodbold
Gladsaxe skole
28.
tirsdag
19.00
IF Skjold Birkerød
0.4
-
Herrer
Senior
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår • Pulje 2
Birkerød Stadion
K1B
IF Bytoften
1.5
Birkerød Stadion
K1B
28.
tirsdag
19.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
M+45
8:8 M+45 2 - Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
IF Bytoften
Hørsholm Idrætspark
29.
onsdag
17.00
Glostrup
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Østervangsbanerne
IF Bytoften
Østervangsbanerne
29.
onsdag
17.30
Ejby IF 1968
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Ejby Friluftscenter
IF Bytoften (2)
Ejby Friluftscenter
29.
onsdag
19.00
IF Bytoften (2)
-
Kvinder
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst • Pokal
Gladsaxe skole
Ringsted Pigefodbold (SS)
Gladsaxe skole
29.
onsdag
19.00
Hundige BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Hundige Boldfælled
IF Bytoften (1)
Hundige Boldfælled
29.
onsdag
20.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
BSF
Gladsaxe skole
31.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 4A - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Ballerup
Gladsaxe skole
31.
fredag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe skole
Juni 2024
1.
lørdag
09.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Vallensbæk IF
Gladsaxe skole
1.
lørdag
10.00
Hareskov IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 2
Birkevang
IF Bytoften (1)
Birkevang
1.
lørdag
11.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Lejre
Gladsaxe skole
1.
lørdag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Orient GI
Gladsaxe skole
1.
lørdag
13.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår • Pulje 2
Karsemosegård
IF Bytoften
Karsemosegård
2.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
2.
søndag
12.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Gladsaxe skole
FC Ishøj
Gladsaxe skole
2.
søndag
12.00
SSL
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Baunehøj Stadion
IF Bytoften
Baunehøj Stadion
2.
søndag
13.00
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 3
Elverroad
IF Bytoften
Elverroad
3.
mandag
18.30
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
IF Bytoften
Allerød Idrætspark
3.
mandag
19.00
Ballerup BK
-
Herrer
M+32
8:8 M+32 1 - Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætsby
IF Bytoften
Ballerup Idrætsby
3.
mandag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Glostrup 95 (1)
Gladsaxe skole
5.
onsdag
17.40
IF Bytoften (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Fløng-Hedehusene Fodbold
Gladsaxe skole
5.
onsdag
18.55
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8:8 M+45 2 - Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Allerød Fodbold Klub
Gladsaxe skole
5.
onsdag
18.55
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Stenløse BK
Gladsaxe skole
5.
onsdag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
VTF (Vejby/Tisvilde)
Gladsaxe skole
5.
onsdag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
8:8 M+32 1 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Mosede BK
Gladsaxe skole
7.
fredag
18.30
Ballerup BK
-
Herrer
Senior
Serie 4A - Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætsby
IF Bytoften
Ballerup Idrætsby
7.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
VTF (Vejby/Tisvilde)
Gladsaxe skole
8.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Stenløse BK
Gladsaxe skole
8.
lørdag
09.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
8.
lørdag
10.30
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
8.
lørdag
10.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
BFC Lundegården
Gladsaxe skole
8.
lørdag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
IF Bytoften
Frederiksværk Stadion
8.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
BSF
Gladsaxe skole
8.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Frederiksværk Fodbold Klub
Gladsaxe skole
8.
lørdag
13.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe skole
9.
søndag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
IF Bytoften
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe skole
9.
søndag
12.00
Greve Fodbold
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Greve Idræts Center
Bane 6
IF Bytoften
Greve Idræts Center
Bane 6
9.
søndag
12.30
Brødeskov IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Brødeskov Stadion Kunst
IF Bytoften
Brødeskov Stadion Kunst
9.
søndag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
9.
søndag
13.30
Herstedøster IC
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Herstedøster Stadion
IF Bytoften (1)
Herstedøster Stadion
9.
søndag
14.00
Orient GI
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 3
Islev Skole kunst
IF Bytoften
Islev Skole kunst
10.
mandag
19.50
B. 1973, Herlev
-
Herrer
M+32
8:8 M+32 1 - Forår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
IF Bytoften
Elverroad Kunstgræs
11.
tirsdag
18.30
BSF (1)
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
IF Bytoften
Ballerup Idrætspark
11.
tirsdag
19.00
FC Galaksi
-
Herrer
Senior
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår • Pulje 2
Nivå Nord
IF Bytoften
Nivå Nord
12.
onsdag
17.15
B. 82, Virum
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Fuglsanggårdsskolen
IF Bytoften
Fuglsanggårdsskolen
12.
onsdag
19.00
Liria FK
-
Herrer
M+32
8:8 M+32 1 - Forår • Pulje 2
Skinderskovgård
IF Bytoften
Skinderskovgård
12.
onsdag
19.30
BK Friheden
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften (1)
Strandmarkens Fritidscenter
12.
onsdag
20.45
Bagsværd BK
-
Herrer
M+45
8:8 M+45 2 - Forår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Bagsværd Stadion Kunstgræs
13.
torsdag
17.30
Humlebæk BK
Omklædningsrum 6
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 2
Humlebæk Stadion
Bane E - 8 Mands (Golan)
IF Bytoften (1)
Omklædningsrum 5
Humlebæk Stadion
Bane E - 8 Mands (Golan)
13.
torsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 4A - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Taastrup FC (1)
Gladsaxe skole
13.
torsdag
20.30
Bagsværd BK
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 3
Bagsværd Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Bagsværd Stadion Kunstgræs
14.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
BK Avarta
Gladsaxe skole
14.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Farum BK (1)
Gladsaxe skole
15.
lørdag
10.00
Hillerød Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
IF Bytoften
Hillerød Stadion
15.
lørdag
10.30
Grantoften IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Grantofteparken
IF Bytoften (2)
Grantofteparken
15.
lørdag
11.00
Ålholm IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Ålholmskolen
IF Bytoften
Ålholmskolen
16.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
16.
søndag
10.00
BSF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
IF Bytoften
Ballerup Idrætspark
16.
søndag
11.00
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
IF Bytoften
Helsingør Idrætspark
16.
søndag
11.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
16.
søndag
11.30
B. 1973, Herlev
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Elverroad
IF Bytoften
Elverroad
16.
søndag
12.00
Brøndby Strand IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår • Pulje 2
Langbjergskolen
IF Bytoften
Langbjergskolen
16.
søndag
12.45
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Gladsaxe skole
IF Hjorten
Gladsaxe skole
16.
søndag
13.00
Hareskov IF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 1
Birkevang
IF Bytoften
Birkevang
19.
onsdag
18.30
Melby-Liseleje IF
Omklædning 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 3B
IF Bytoften
Omklædning 3
Melby Stadion
Bane 3B
22.
lørdag
09.00
IF Bytoften (1)
-
Kvinder
Senior
Træningskamp Kvinde 1. div/2. div • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Bytoften (2)
Gladsaxe skole
22.
lørdag
11.00
IF Bytoften (1)
-
Kvinder
Senior
Træningskamp Kvinde Sjællandsserie • Pulje 1
Gladsaxe skole
IF Bytoften (2)
Gladsaxe skole
23.
søndag
10.00
Hareskov IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Birkevang
IF Bytoften
Birkevang
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.
Luk