Menu
Alle klubbens kampe
Oktober 2022
6.
torsdag
20.00
IF Bytoften
UHT
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hillerød Fodbold
Gladsaxe skole
7.
fredag
17.30
FC Holte
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår • Pulje 1
Rudegård Stadion
IF Bytoften
Rudegård Stadion
8.
lørdag
10.00
IF Skjold Birkerød
1.3
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K1A
IF Bytoften
1.5
Birkerød Stadion
K1A
8.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 30
Avedøre Stadion
IF Hjorten
Avedøre Stadion
8.
lørdag
10.00
Taarbæk IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 11
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
8.
lørdag
10.20
IF Bytoften (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Fløng-Hedehusene Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
10.20
BK Friheden
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften (1)
Strandmarkens Fritidscenter
8.
lørdag
10.20
IF Bytoften
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 7
Albertslund Stadion
5-mandsbane 5
Veksø IF
Albertslund Stadion
5-mandsbane 5
8.
lørdag
10.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter
Farum BK
Vallensbæk Idrætscenter
8.
lørdag
10.40
BFC Lundegården
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 30
Avedøre Stadion
IF Bytoften
Avedøre Stadion
8.
lørdag
10.40
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 11
Rundforbi Stadion
Hareskov IF
Rundforbi Stadion
8.
lørdag
10.50
Vallensbæk IF (3)
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter
IF Bytoften
Vallensbæk Idrætscenter
8.
lørdag
11.00
Høje Gladsaxe IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 2
Grønnemose Sportshal
IF Bytoften
Grønnemose Sportshal
8.
lørdag
11.00
Avedøre IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 30
Avedøre Stadion
IF Bytoften
Avedøre Stadion
8.
lørdag
11.00
Ålholm IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
IF Bytoften (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Strandmarkens Fritidscenter
Stenløse BK
Strandmarkens Fritidscenter
8.
lørdag
11.00
Måløv BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 7
Albertslund Stadion
5-mandsbane 4
IF Bytoften
Albertslund Stadion
5-mandsbane 4
8.
lørdag
11.00
Stenløse BK
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 3
Stenløse Stadion
IF Bytoften (3)
Stenløse Stadion
8.
lørdag
11.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter
Bagsværd BK
Vallensbæk Idrætscenter
8.
lørdag
11.20
T.G. 80 IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 7
Albertslund Stadion
5-mandsbane 4
IF Bytoften
Albertslund Stadion
5-mandsbane 4
8.
lørdag
11.20
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 11
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
8.
lørdag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
10 - tasker med ud
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Bane 9
IF Bytoften
11 - tasker med ud
Frederiksværk Stadion
Bane 9
8.
lørdag
11.40
IF Bytoften
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 30
Avedøre Stadion
Sengeløse GI
Avedøre Stadion
8.
lørdag
11.40
Vallensbæk IF (1)
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter
IF Bytoften
Vallensbæk Idrætscenter
8.
lørdag
11.40
IS Skævinge
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
IF Bytoften (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
FC Holte
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften (1)
Strandmarkens Fritidscenter
8.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 7
Albertslund Stadion
5-mandsbane 5
Ishøj IF
Albertslund Stadion
5-mandsbane 5
8.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 11
Rundforbi Stadion
Taarbæk IF (1)
Rundforbi Stadion
8.
lørdag
12.20
Græsted IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
IF Bytoften (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
12.20
Måløv BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften (1)
Strandmarkens Fritidscenter
9.
søndag
09.30
Greve Fodbold
Omkl. 3
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
IF Bytoften
Omkl. 4
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
9.
søndag
09.50
IF Bytoften
Omkl. 1
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 15
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
Avedøre IF
Omkl. 2
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
9.
søndag
10.00
Farum BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Farum Park
IF Bytoften
Farum Park
9.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
6A
IF Bytoften
Birkerød Stadion
6A
9.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Lyngby Stadion
Vintergræs
Lundtofte Boldklub (1)
Lyngby Stadion
Vintergræs
9.
søndag
10.10
Herlev IF (1)
Omkl. 1
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 15
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
IF Bytoften
Omkl. 2
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
9.
søndag
10.20
IF Bytoften
Omkl. 3
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
Herlev IF
Omkl. 4
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
9.
søndag
10.20
Herstedøster IC (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Lyngby Stadion
Vintergræs
IF Bytoften
Lyngby Stadion
Vintergræs
9.
søndag
10.20
IF Bytoften
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Allerød Idrætspark
Veksø IF (2)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.25
BFC Lundegården (1)
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
6B
IF Bytoften
Birkerød Stadion
6B
9.
søndag
10.45
Karlslunde IF
Omkl. 3
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
IF Bytoften
Omkl. 4
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
9.
søndag
10.50
IF Bytoften
Omkl. 1
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 15
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
Kirke Hyllinge IF
Omkl. 2
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
9.
søndag
10.50
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
6A
IF Skjold Birkerød
Birkerød Stadion
6A
9.
søndag
10.50
Ramløse IF
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
6B
IF Bytoften
Birkerød Stadion
6B
9.
søndag
11.00
Lundtofte Boldklub
Omklædning 4
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
Lundtofte Idrætsplads
Lille kunst
IF Bytoften
Omklædning 1
Lundtofte Idrætsplads
Lille kunst
9.
søndag
11.00
Måløv BK
1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Måløv Idrætspark
Bane 2
IF Bytoften
2
Måløv Idrætspark
Bane 2
9.
søndag
11.00
BK Avarta (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Espelundens Idrætsanlæg
11-mands 3
IF Bytoften (1)
Espelundens Idrætsanlæg
11-mands 3
9.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Lyngby Stadion
Vintergræs
Hareskov IF (2)
Lyngby Stadion
Vintergræs
9.
søndag
11.00
Ølstykke FC (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Allerød Idrætspark
IF Bytoften
Allerød Idrætspark
9.
søndag
11.10
IF Bytoften
Omkl. 1
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 15
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
Svogerslev BK (1)
Omkl. 2
Herlev IF Oasen
Bane 5A - (Gl. Kunst)
9.
søndag
11.10
IF Bytoften
Omkl. 3
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
B. 73, Slagelse
Omkl. 4
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
9.
søndag
11.15
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
6B
IF Bytoften
Birkerød Stadion
6B
9.
søndag
11.20
Værløse BK (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Allerød Idrætspark
IF Bytoften
Allerød Idrætspark
9.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 2
Birkerød Stadion
6A
Bagsværd BK
Birkerød Stadion
6A
9.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
6B
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
6B
9.
søndag
11.40
Allerød Fodbold Klub (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Lyngby Stadion
Vintergræs
IF Bytoften
Lyngby Stadion
Vintergræs
9.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Allerød Idrætspark
Slagslunde-Ganløse IF
Allerød Idrætspark
9.
søndag
12.05
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn • Pulje 2
Birkerød Stadion
2A
Herlev IF
Birkerød Stadion
2A
9.
søndag
13.00
Frederikssund FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
IF Bytoften
Frederikssund Stadion
9.
søndag
13.00
Farum BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår • Pulje 1
Farum Park
IF Bytoften
Farum Park
9.
søndag
13.00
BSF
Omklædning 15
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • lukket pulje 6
Ballerup Idrætspark
Bane 13A - 8-mandsbane
IF Bytoften
Omklædning 16
Ballerup Idrætspark
Bane 13A - 8-mandsbane
9.
søndag
16.00
VB 1968
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 2
Skovbrynet Skole
IF Bytoften
Skovbrynet Skole
10.
mandag
18.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
LSF
Gladsaxe skole
10.
mandag
19.00
Grønne Stjerne
-
Herrer
M+40
8-M+40 1 - Efterår • Pulje 2
Langbjergskolen
IF Bytoften
Langbjergskolen
11.
tirsdag
17.15
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • lukket pulje 6
Gladsaxe skole
Grantoften IF
Gladsaxe skole
12.
onsdag
18.00
Frederikssund FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
IF Bytoften
Frederikssund Stadion
12.
onsdag
18.30
Herstedøster IC
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Albertslund Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
Albertslund Stadion Kunstgræs
12.
onsdag
18.45
Hareskov IF
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Birkevang
IF Bytoften
Birkevang
12.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Farum BK
Gladsaxe skole
14.
fredag
19.15
IF Bytoften (3)
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Slagslunde-Ganløse IF
Gladsaxe skole
15.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe skole
15.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
15.
lørdag
10.30
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Albertslund IF
Gladsaxe skole
15.
lørdag
12.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
15.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår • Pulje 8
Gladsaxe skole
Islev BK
Gladsaxe skole
23.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lynge-Uggeløse IF
Gladsaxe skole
23.
søndag
12.00
Måløv BK
7+8
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 3
Måløv Idrætspark
Bane 1
IF Bytoften (3)
5+6
Måløv Idrætspark
Bane 1
24.
mandag
19.00
AB
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
IF Bytoften
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
24.
mandag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Ejby IF 1968
Gladsaxe skole
27.
torsdag
18.30
BSF
Omklædning 12
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Bane 13A - 8-mandsbane
IF Bytoften
Omklædning 11
Ballerup Idrætspark
Bane 13A - 8-mandsbane
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.