Menu
Hjemmekampe
August 2021
9.
mandag
18.30
FC Lejre
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Lejrehallen
IF Bytoften
Lejrehallen
9.
mandag
19.00
Værløse BK
Omk 8
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Værløse Stadion
Bane 4 (B)
IF Bytoften
Omk 11
Værløse Stadion
Bane 4 (B)
10.
tirsdag
17.30
FC Bella
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Mørkhøj Skole
IF Bytoften
Mørkhøj Skole
11.
onsdag
18.30
Solrød FC
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
IF Bytoften
Solrød Idrætscenter
11.
onsdag
19.00
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Birkerød Stadion
IF Bytoften
Birkerød Stadion
12.
torsdag
18.15
Grantoften IF
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Grantofteparken
IF Bytoften
Grantofteparken
12.
torsdag
18.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
14.
lørdag
10.00
KFUM BK, Roskilde
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Lillevang Idrætscenter
IF Bytoften
Lillevang Idrætscenter
14.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
IF Bytoften
Lyngby Stadion
14.
lørdag
11.00
BFC Lundegården
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Skovmarkskolen
IF Bytoften
Skovmarkskolen
14.
lørdag
13.15
Kr. Helsinge IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Kr. Helsinge Sportsplads
IF Bytoften
Kr. Helsinge Sportsplads
14.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Virum Stadion
IF Bytoften (2)
Virum Stadion
15.
søndag
10.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Greve Idræts Center
Bane 8-5
IF Bytoften
Greve Idræts Center
Bane 8-5
15.
søndag
11.00
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Helsingør Idrætspark
IF Bytoften
Helsingør Idrætspark
15.
søndag
12.00
Frem Hellebæk
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Nordkysthallen
IF Bytoften (1)
Nordkysthallen
15.
søndag
12.00
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
IF Bytoften
Birkerød Stadion
15.
søndag
15.00
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
IF Bytoften
Elverroad Kunstgræs
16.
mandag
19.00
Lundtofte Boldklub
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Lundtofte Idrætsplads
IF Bytoften
Lundtofte Idrætsplads
23.
mandag
19.00
B. 77, Rødovre
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Valhøj Skole
IF Bytoften
Valhøj Skole
24.
tirsdag
18.30
BK Friheden
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften
Strandmarkens Fritidscenter
24.
tirsdag
18.30
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Elverroad
IF Bytoften
Elverroad
26.
torsdag
19.00
Herlev IF
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Herlev IF Engen
IF Bytoften
Herlev IF Engen
26.
torsdag
19.00
FC Rudersdal
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Vedbæk Stadion Kunst
IF Bytoften
Vedbæk Stadion Kunst
27.
fredag
18.00
Fredensborg BI
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Fredensborg Stadion
IF Bytoften
Fredensborg Stadion
28.
lørdag
10.00
BK Friheden
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Strandmarkens Fritidscenter
IF Bytoften
Strandmarkens Fritidscenter
28.
lørdag
10.00
B. 82, Virum
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Fuglsanggårdsskolen
IF Bytoften
Fuglsanggårdsskolen
28.
lørdag
10.00
Herstedøster IC
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Herstedøster Stadion
IF Bytoften
Herstedøster Stadion
28.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
IF Bytoften
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
10.00
Hareskov IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Birkevang
IF Bytoften
Birkevang
28.
lørdag
11.00
Værløse BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Værløse Stadion
IF Bytoften (2)
Værløse Stadion
28.
lørdag
13.00
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
IF Bytoften
Brøndby Stadion
29.
søndag
10.00
Hareskov IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Birkevang
IF Bytoften
Birkevang
29.
søndag
11.00
Ålholm IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Brøndby Stadion
IF Bytoften
Brøndby Stadion
29.
søndag
13.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Greve Idræts Center
IF Bytoften
Greve Idræts Center
29.
søndag
14.00
Farum BK
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Farum Park
IF Bytoften (1)
Farum Park
September 2021
1.
onsdag
19.00
Herlev IF
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Herlev IF Stadion (Kunst)
IF Bytoften
Herlev IF Stadion (Kunst)
6.
mandag
17.30
B. 1973, Herlev
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Elverroad
IF Bytoften
Elverroad
6.
mandag
18.30
Glostrup 95
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Vestskovbanerne
IF Bytoften
Vestskovbanerne
8.
onsdag
17.30
Vallensbæk IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
IF Bytoften
Vallensbæk Idrætscenter
9.
torsdag
17.30
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Elverroad
IF Bytoften
Elverroad
9.
torsdag
20.00
Skodsborg FIF
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Rudegård Stadion
IF Bytoften
Rudegård Stadion
11.
lørdag
10.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
IF Bytoften
Allerød Idrætspark
11.
lørdag
13.00
VB 1968
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Skovbrynet Skole
IF Bytoften
Skovbrynet Skole
11.
lørdag
14.00
FC Rudersdal
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Vedbæk Stadion
IF Bytoften
Vedbæk Stadion
11.
lørdag
15.30
Mladost IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Damgårdsparken, Ballerup
IF Bytoften (2)
Damgårdsparken, Ballerup
12.
søndag
10.00
Ølstykke FC
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Ølstykke Stadion
IF Bytoften
Ølstykke Stadion
12.
søndag
10.30
Hundige BK (2)
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Hundige Boldfælled
IF Bytoften
Hundige Boldfælled
12.
søndag
10.45
Taastrup FC (2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
NyBolig Park
IF Bytoften
NyBolig Park
12.
søndag
12.00
FC Rudersdal
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
12.
søndag
12.00
Hundige BK
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Hundige Boldfælled
IF Bytoften
Hundige Boldfælled
12.
søndag
12.30
Taastrup FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
IF Bytoften
NyBolig Park
12.
søndag
13.00
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
IF Bytoften
Brøndby Stadion
12.
søndag
15.00
FIF, Hillerød (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
FIF-Stadion Kunstgræs
IF Bytoften (1)
FIF-Stadion Kunstgræs
13.
mandag
18.00
Brøndby Strand IK
HHT
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Langbjergskolen
IF Bytoften
Langbjergskolen
19.
søndag
11.00
IF Skjold Birkerød (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
IF Bytoften
Ølstykke Stadion
19.
søndag
11.40
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
IF Bytoften
Ølstykke Stadion
20.
mandag
18.00
SIF Oldboys/Girls (2)
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Torvevej
IF Bytoften
Torvevej
20.
mandag
19.00
Værløse BK
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Værløse Stadion
IF Bytoften
Værløse Stadion
20.
mandag
19.00
Torveparkens SK
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Mørkhøj Skole
IF Bytoften
Mørkhøj Skole
21.
tirsdag
18.00
BSF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
IF Bytoften
Ballerup Idrætspark
21.
tirsdag
18.00
BSF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
IF Bytoften
Ballerup Idrætspark
22.
onsdag
17.15
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
NyBolig Park
IF Bytoften
NyBolig Park
23.
torsdag
18.00
Høje Gladsaxe IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Grønnemose Skole
IF Bytoften
Grønnemose Skole
26.
søndag
10.30
Frederikssund FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Oppe-Sundby Stadion
IF Bytoften
Oppe-Sundby Stadion
26.
søndag
11.00
Holte Star Club
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Rudegård Stadion
IF Bytoften
Rudegård Stadion
26.
søndag
11.00
Hundige BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Hundige Boldfælled
IF Bytoften
Hundige Boldfælled
26.
søndag
12.00
Ålholm IF (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Ålholmskolen
IF Bytoften (1)
Ålholmskolen
26.
søndag
13.00
FC Ballerup
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Højagerskolen
IF Bytoften (2)
Højagerskolen
26.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
26.
søndag
15.30
FC Rudersdal
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Rundforbi Stadion
IF Bytoften
Rundforbi Stadion
27.
mandag
18.45
Orient GI
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Rødovre Stadion Kunst
IF Bytoften
Rødovre Stadion Kunst
29.
onsdag
17.30
Herstedøster IC
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Herstedøster Stadion
IF Bytoften
Herstedøster Stadion
29.
onsdag
17.45
Hillerød Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
IF Bytoften
Hillerød Stadion
Oktober 2021
2.
lørdag
11.15
Farum BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Farum Park
IF Bytoften
Farum Park
3.
søndag
11.00
Måløv BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Måløv Idrætspark
IF Bytoften
Måløv Idrætspark
3.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
IF Bytoften
Herlev IF Stadion (Kunst)
4.
mandag
17.30
Lundtofte Boldklub
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Lundtofte Idrætsplads
IF Bytoften
Lundtofte Idrætsplads
6.
onsdag
17.15
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
IF Bytoften
Himmelev Idrætspark
9.
lørdag
09.30
Orient GI
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Islev Skole
IF Bytoften
Islev Skole
9.
lørdag
10.00
Tuse IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Tusehallen
IF Bytoften
Tusehallen
9.
lørdag
10.00
Kr. Værløse IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Sandet Stadion
IF Bytoften
Sandet Stadion
9.
lørdag
12.00
BK Vest, Rødovre
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Nørrekær
IF Bytoften
Nørrekær
9.
lørdag
13.00
Rørvig IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Rørvig Stadion
IF Bytoften
Rørvig Stadion
9.
lørdag
14.00
Taarbæk IF
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
IF Bytoften
Lyngby Stadion
10.
søndag
11.20
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
IF Bytoften
Albertslund Stadion
10.
søndag
13.00
Herlev IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Herlev IF Stadion (Kunst)
IF Bytoften
Herlev IF Stadion (Kunst)
10.
søndag
14.00
Snekkersten IF
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Snekkersten Idrætscenter
IF Bytoften
Snekkersten Idrætscenter
16.
lørdag
12.00
IF Hjorten
Omkl. 2 senior
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Skinderskovgård
Hjorten Bane 1
IF Bytoften (2)
omkl. 5
Skinderskovgård
Hjorten Bane 1
16.
lørdag
12.00
Nødebo IF
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Nødebo Stadion
IF Bytoften
Nødebo Stadion
16.
lørdag
13.30
FIF, Hillerød
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
FIF-Stadion Kunstgræs
IF Bytoften
FIF-Stadion Kunstgræs
16.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften (1)
Virum Stadion
27.
onsdag
19.00
B. 82, Virum (rk. 2)
-
Herrer
Senior
8-mands Herresenior Pokal 21/22 • Pulje 1
Fuglsanggårdsskolen
IF Bytoften (rk. 1)
Fuglsanggårdsskolen
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.