Menu
Hjemmekampe
August 2021
16.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Gladsaxe skole
BFC Lundegården
Gladsaxe skole
18.
onsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Albertslund IF
Gladsaxe skole
18.
onsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Torveparkens SK
Gladsaxe skole
20.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
SIF Oldboys/Girls (2)
Gladsaxe skole
21.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
21.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Gladsaxe skole
Taastrup FC (2)
Gladsaxe skole
21.
lørdag
10.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
21.
lørdag
10.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
BSF
Gladsaxe skole
21.
lørdag
12.15
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Helsingør IF Fodbold
Gladsaxe skole
21.
lørdag
14.15
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
FIF, Hillerød (3)
Gladsaxe skole
21.
lørdag
16.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Tikøb IF
Gladsaxe skole
22.
søndag
10.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
22.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brødeskov IF
Gladsaxe skole
22.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
BSF
Gladsaxe skole
22.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Frederikssund FB
Gladsaxe skole
22.
søndag
13.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
22.
søndag
13.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Høje Gladsaxe IF
Gladsaxe skole
22.
søndag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Glostrup
Gladsaxe skole
22.
søndag
16.30
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Ballerup
Gladsaxe skole
24.
tirsdag
18.30
IF Bytoften (1)
-
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1
Gladsaxe skole
B 1903 (Liga 2)
Gladsaxe skole
25.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Holbæk United
Gladsaxe skole
29.
søndag
10.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Brøndby Stadion
IF Skjold Birkerød (2)
Brøndby Stadion
29.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Brøndby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Brøndby Stadion
29.
søndag
12.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Brøndby Stadion
B. 73, Slagelse
Brøndby Stadion
30.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Værløse BK
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
18.55
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
18.55
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Kr. Værløse IF
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Snekkersten IF
Gladsaxe skole
31.
tirsdag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
September 2021
2.
torsdag
18.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Roskilde Pigefodbold
Gladsaxe skole
3.
fredag
17.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Rørvig IF
Gladsaxe skole
4.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Greve Fodbold
Gladsaxe skole
4.
lørdag
11.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Kokkedal Lokal Fodbold
Gladsaxe skole
4.
lørdag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Ålholm IF (2)
Gladsaxe skole
5.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Orient GI
Gladsaxe skole
5.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Fremtidens Unge
Gladsaxe skole
5.
søndag
11.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
5.
søndag
13.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Frederikssund FB
Gladsaxe skole
5.
søndag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
5.
søndag
17.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
IF Hjorten
Gladsaxe skole
8.
onsdag
19.45
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
AB
Gladsaxe skole
13.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Gladsaxe skole
Veksø IF
Gladsaxe skole
15.
onsdag
18.15
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
AB
Gladsaxe skole
15.
onsdag
18.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
FC Lejre
Gladsaxe skole
15.
onsdag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Grantoften IF
Gladsaxe skole
17.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe skole
17.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Holte
Gladsaxe skole
18.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Ringsted Pigefodbold
Gladsaxe skole
18.
lørdag
10.45
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe skole
18.
lørdag
10.45
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hillerød Fodbold
Gladsaxe skole
18.
lørdag
12.15
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Nivå-Kokkedal FK
Gladsaxe skole
18.
lørdag
14.15
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Liria FK
Gladsaxe skole
18.
lørdag
16.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
IF Skjold Birkerød (1)
Gladsaxe skole
19.
søndag
10.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
Ålholm IF
Ølstykke Stadion
19.
søndag
10.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Gladsaxe skole
Greve Fodbold
Gladsaxe skole
19.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hørsholm-Usserød IK
Gladsaxe skole
19.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
BFC Lundegården
Gladsaxe skole
19.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Bella
Gladsaxe skole
19.
søndag
12.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
Albertslund IF
Ølstykke Stadion
19.
søndag
13.30
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Nivå-Kokkedal FK
Gladsaxe skole
19.
søndag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Holte
Gladsaxe skole
19.
søndag
16.45
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe skole
20.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Gladsaxe skole
LSF
Gladsaxe skole
25.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Vallensbæk IF
Gladsaxe skole
25.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe skole
25.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
BFC Lundegården
Gladsaxe skole
26.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Svogerslev BK
Gladsaxe skole
29.
onsdag
19.30
IF Bytoften
3 - 0
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Fløng-Hedehusene Fodbold
Gladsaxe skole
Oktober 2021
1.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Herlev IF
Gladsaxe skole
1.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
FC Rudersdal
Gladsaxe skole
2.
lørdag
09.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Fredensborg BI
Gladsaxe skole
2.
lørdag
10.45
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Herstedøster IC
Gladsaxe skole
2.
lørdag
10.45
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
2.
lørdag
12.30
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Snekkersten IF
Gladsaxe skole
2.
lørdag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Allerød Fodbold Klub (2)
Gladsaxe skole
2.
lørdag
14.30
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Herlev IF (2)
Gladsaxe skole
3.
søndag
10.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
Herlev IF
Herlev IF Stadion (Kunst)
3.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Snekkersten IF
Gladsaxe skole
3.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
3.
søndag
11.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
Ølstykke FC
Herlev IF Stadion (Kunst)
3.
søndag
12.20
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
Ålholm IF
Herlev IF Stadion (Kunst)
3.
søndag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hareskov IF
Gladsaxe skole
3.
søndag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
3.
søndag
14.30
IF Bytoften
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
3.
søndag
16.15
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
4.
mandag
20.20
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Gladsaxe skole
Måløv BK
Gladsaxe skole
5.
tirsdag
18.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Kr. Værløse IF
Gladsaxe skole
8.
fredag
17.30
IF Bytoften
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
8.
fredag
19.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Såby Fodbold
Gladsaxe skole
8.
fredag
19.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe skole
10.
søndag
10.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund Stadion
10.
søndag
12.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
VEPI
Gladsaxe skole
10.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
IF Skjold Birkerød (2)
Albertslund Stadion
10.
søndag
12.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
Ålholm IF
Albertslund Stadion
10.
søndag
14.00
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
Kr. Værløse IF
Gladsaxe skole
10.
søndag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Snekkersten IF
Gladsaxe skole
15.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
VB 1968
Gladsaxe skole
15.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Skodsborg FIF
Gladsaxe skole
16.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
16.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 7
Gladsaxe skole
Vallensbæk IF
Gladsaxe skole
16.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Ølstykke FC
Gladsaxe skole
16.
lørdag
12.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
16.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Taastrup FC (2)
Gladsaxe skole
23.
lørdag
11.00
IF Bytoften (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brede IF
Gladsaxe skole
23.
lørdag
13.00
IF Bytoften (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gladsaxe skole
B. 1973, Herlev
Gladsaxe skole
23.
lørdag
15.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hørsholm-Usserød IK
Gladsaxe skole
24.
søndag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Blovstrød IF
Gladsaxe skole
27.
onsdag
19.00
IF Bytoften (rk. 2)
-
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) Pokal 21/22 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Ejby IF 1968 (rk. 1)
Gladsaxe skole
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.