Menu
Alle klubbens kampe
Maj 2021
16.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 16/5 • Pulje 3, 2 baner
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
16.
søndag
10.25
Bagsværd BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 16/5 • Pulje 3, 2 baner
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
16.
søndag
10.50
Viby IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 16/5 • Pulje 3, 2 baner
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
16.
søndag
11.00
BSF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Bane 7A - 8-mandsbane
IF Bytoften
Ballerup Idrætspark
Bane 7A - 8-mandsbane
16.
søndag
12.00
IF Skjold Birkerød (1)
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K1A
IF Bytoften
Birkerød Stadion
K1A
17.
mandag
19.00
Kværkeby IF
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (03-04) Forår • Pulje 1
Kværkeby Stadion
IF Bytoften
Kværkeby Stadion
17.
mandag
19.00
AB
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Akademisk Boldklub
IF Bytoften
Akademisk Boldklub
18.
tirsdag
18.00
IF Hjorten
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Skinderskovgård
IF Bytoften
Skinderskovgård
18.
tirsdag
19.00
B. 77, Rødovre
UHT
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Valhøj Skole
IF Bytoften
Valhøj Skole
18.
tirsdag
19.00
Borup IF
Omklædning 3
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Forår • Pulje 2
Borup Stadion
Bane 5 - 8:8
IF Bytoften
Omklædning 2
Borup Stadion
Bane 5 - 8:8
18.
tirsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Forår • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bane 2
Værløse BK
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 2
20.
torsdag
18.00
Jyllinge FC
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Spraglehøj Idrætsanlæg
IF Bytoften
Spraglehøj Idrætsanlæg
20.
torsdag
19.30
IF Bytoften (S4)
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Taarbæk IF (S3)
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 1
21.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Gadevang IF
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 2
22.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Måløv BK
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 3
22.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 2
Hareskov IF
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 2
22.
lørdag
11.00
BSF
UHT
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
IF Bytoften
Ballerup Idrætspark
22.
lørdag
12.00
IF Bytoften
UHT
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bagsværd BK (1)
Gladsaxe skole
22.
lørdag
13.30
Herlufsholm GF
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Herlufsholm Stadion
IF Bytoften
Herlufsholm Stadion
22.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Grantoften IF
Gladsaxe skole
22.
lørdag
14.15
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (02-03) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
23.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 2
Frem Hellebæk
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 2
23.
søndag
11.30
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bane 3
Kr. Værløse IF
Ingen omklædning tilgængelig
Gladsaxe skole
Bane 3
23.
søndag
14.00
Vestegnen FK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Vallensbæk Idrætscenter kunst
IF Bytoften
Vallensbæk Idrætscenter kunst
26.
onsdag
18.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Bane 1
Ringsted Pigefodbold
Gladsaxe skole
Bane 1
26.
onsdag
19.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Grønne Stjerne
Gladsaxe skole
26.
onsdag
19.00
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Forår • Pulje 4
Lyngehallen
IF Bytoften
Lyngehallen
26.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndby Strand IK
Gladsaxe skole
27.
torsdag
19.00
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (03-04) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Tune IF
Gladsaxe skole
27.
torsdag
19.15
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
28.
fredag
19.00
Fredensborg BI
Omkl. 5 - UNGDOM - GÆSTER
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
IF Bytoften
Omkl. 6 - UNGDOM
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
29.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Gundsø United
Gladsaxe skole
29.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
LSF
Gladsaxe skole
29.
lørdag
10.15
Vallensbæk IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Vallensbæk Idrætscenter
IF Bytoften
Vallensbæk Idrætscenter
29.
lørdag
11.00
Sydsjællands PIge Alliance
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Vordingborg Stadion
IF Bytoften
Vordingborg Stadion
29.
lørdag
13.00
Orient GI
UHT
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Islev Skole
IF Bytoften
Islev Skole
29.
lørdag
13.30
Kr. Værløse IF (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Sandet Stadion
IF Bytoften
Sandet Stadion
29.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Nødebo IF
Gladsaxe skole
30.
søndag
10.00
Kr. Værløse IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Sandet Stadion
IF Bytoften
Sandet Stadion
30.
søndag
10.00
Herlev IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Herlev IF Oasen
IF Bytoften
Herlev IF Oasen
30.
søndag
13.00
Høje Tåstrup IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (02-03) Forår • Pulje 3
Gadehaveskolen kunstgræs
IF Bytoften
Gadehaveskolen kunstgræs
Juni 2021
1.
tirsdag
18.00
Brødeskov IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Brødeskov Stadion
IF Bytoften
Brødeskov Stadion
1.
tirsdag
19.00
Herlev IF
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (03-04) Forår • Pulje 1
Herlev IF Oasen
IF Bytoften
Herlev IF Oasen
1.
tirsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Brøndbyernes IF
Gladsaxe skole
2.
onsdag
18.00
Karlslunde IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
IF Bytoften
Karlslunde Stadion
2.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Værløse BK
Gladsaxe skole
4.
fredag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
4.
fredag
19.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Kr. Helsinge IF
Gladsaxe skole
5.
lørdag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
AB
Gladsaxe skole
5.
lørdag
14.00
Grønne Stjerne
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Langbjergskolen
IF Bytoften
Langbjergskolen
5.
lørdag
14.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Herlev IF (2)
Gladsaxe skole
6.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Brede IF
Gladsaxe skole
6.
søndag
12.00
Gladsaxe-Hero BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
IF Bytoften
Gladsaxe Stadion
6.
søndag
13.15
IF Bytoften
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Høje Gladsaxe IF
Gladsaxe skole
6.
søndag
13.30
Gurre IK
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 1
Nygård Skole
IF Bytoften
Nygård Skole
6.
søndag
14.30
Måløv BK
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Måløv Idrætspark
IF Bytoften
Måløv Idrætspark
6.
søndag
16.00
IF Bytoften
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (02-03) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
FC Ballerup (1)
Gladsaxe skole
7.
mandag
19.00
BK Vest, Rødovre
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Forår • Pulje 2
Nørrekær
IF Bytoften
Nørrekær
8.
tirsdag
18.55
IF Bytoften
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
8.
tirsdag
18.55
IF Bytoften
-
Kvinder
U18
U18 Piger 8-mands (03-04) Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
LSF
Gladsaxe skole
8.
tirsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 1
Gladsaxe skole
Hornbæk IF
Gladsaxe skole
8.
tirsdag
20.15
IF Bytoften
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Forår • Pulje 4
Gladsaxe skole
FIF, Hillerød (1)
Gladsaxe skole
9.
onsdag
19.00
Fløng-Hedehusene Fodbold
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Hedehusene Idrætspark
IF Bytoften
Hedehusene Idrætspark
11.
fredag
18.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Gladsaxe Stadion
IF Bytoften
Gladsaxe Stadion
12.
lørdag
10.00
Taastrup FC (2)
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (09) Forår • Pulje 2
NyBolig Park
IF Bytoften
NyBolig Park
12.
lørdag
11.00
IF Bytoften
HHT
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Rosenhøj BK
Gladsaxe skole
12.
lørdag
11.00
Ballerup BK
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Ballerup Idrætsby
IF Bytoften
Ballerup Idrætsby
12.
lørdag
11.00
IF Bytoften
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Værløse BK
Gladsaxe skole
12.
lørdag
13.00
IF Bytoften
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
12.
lørdag
13.00
Gladsaxe-Hero BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (02-03) Forår • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
IF Bytoften
Gladsaxe Stadion
13.
søndag
10.00
IF Bytoften
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
Hareskov IF (2)
Gladsaxe skole
13.
søndag
10.30
Hørsholm-Usserød IK
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
IF Bytoften
Hørsholm Idrætspark
13.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
19.
lørdag
12.00
Espergærde IF
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Mørdrup Idrætsanlæg
IF Bytoften
Mørdrup Idrætsanlæg
19.
lørdag
13.00
Ejby IF 1968
UHT
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Ejby Friluftscenter
IF Bytoften
Ejby Friluftscenter
19.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virumgård kunstgræsbane
IF Bytoften
Virumgård kunstgræsbane
20.
søndag
10.25
Ølstykke FC
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 20/6 • Pulje 3, 2 baner
Ølstykke Stadion
IF Bytoften
Ølstykke Stadion
20.
søndag
10.50
BSF (1)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 20/6 • Pulje 3, 2 baner
Ølstykke Stadion
IF Bytoften
Ølstykke Stadion
23.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
BK 96, Solrød
Gladsaxe skole
August 2021
16.
mandag
19.00
Lundtofte Boldklub
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Lundtofte Idrætsplads
IF Bytoften
Lundtofte Idrætsplads
25.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Holbæk United
Gladsaxe skole
September 2021
1.
onsdag
19.00
Herlev IF
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Herlev IF Stadion (Kunst)
IF Bytoften
Herlev IF Stadion (Kunst)
8.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
AB
Gladsaxe skole
13.
mandag
18.00
Brøndby Strand IK
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Langbjergskolen
IF Bytoften
Langbjergskolen
20.
mandag
19.00
Værløse BK
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Værløse Stadion
IF Bytoften
Værløse Stadion
29.
onsdag
19.30
IF Bytoften
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 2
Gladsaxe skole
Fløng-Hedehusene Fodbold
Gladsaxe skole
Vi bruger cookies primært til statistik, og optimering af sidernes indhold. Ved at fortsætte på sitet accepterer du brugen af cookies.